Home / SPORT / Që kur erdhi ky futbollist, Milan pa “dritë me sy”

Që kur erdhi ky futbollist, Milan pa “dritë me sy”

Që kur erdhi ky futbollist, Milan pa “dritë me sy”

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Ekziston një optimizëm dhe entuziazëm i madh për Milanin, i cili po vazhdon të sjellë rezultate pozitive në garën në vendin e katërt.

Edhe një ish yll i rossonerëve si Demetrio Albertini komentoi për momentet e shkëlqyeshme të Milanos përcjell ORAinfo.

“Tifozët kërkojnë dhe dëshirojnë çdo gjë menjëherë, por shpesh disa lojëra nuk dhezin. Gattuso ka kuptuar se çfarë mund të japë Bakayoko Milanit, pavarësisht fillimit të vështirë për shkak të faktit se ai nuk ka luajtur një kohë të gjatë. Gjithashtu do të ketë nevojë për Biglia, por fusha e mesit tani ka ekuilibrin “.

Albertini ka folur në mënyrë të veçantë në lidhje me blerjet e reja të afatit kalimtar të janarit.

“Piątek ende mund të përmirësohet shumë, ai mund të shënojë edhe më shumë gola. Më pëlqen shumë Paqueta, ka një stil amerikano-jugor dhe futet shpejt në aksione.

Ai ka konkretitetin evropian-argjentinas, por klasën braziliane. Ai solli kualitet në mesfushën e Milanit që mungonte “, ka thënë legjenda e Milanit./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 13, 2019 5:31 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=424260
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Që kur erdhi ky futbollist, Milan pa “dritë me sy” Që kur erdhi ky futbollist, Milan pa “dritë me sy”Rating: 4.8