Home / SPORT / Sarri ofron 50 milionë për yllin që e ka në “radar” edhe Milan

Sarri ofron 50 milionë për yllin që e ka në “radar” edhe Milan

Sarri ofron 50 milionë për yllin që e ka në “radar” edhe Milan

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Chelsea është vendosur të rivalizojë Interin dhe Milanin për nënshkrimin e mesfushorit ,Nicolo Barella nga Cagliari.

Ekipi i Premierligës shpreson se oferta e tyre e madhe do të shmangë ekipet e Serie A përcjell ORAinfo.

Blutë thuhet se është gati të nisë një ofertë të madhe prej € 50m (44.8m / $ 57m) për 21-vjeçarin në një përpjekje për të mposhtur kundërshtarët e tyre.

Barella kohët e fundit ka fituar një thirrje deri në ekipin kombëtare të Italisë dhe duket se do të gjendet larg Serie A ./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com January 22, 2019 9:50 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=409504
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Sarri ofron 50 milionë për yllin që e ka në “radar” edhe Milan Sarri ofron 50 milionë për yllin që e ka në “radar” edhe MilanRating: 4.8