Home / SPORT / Zbulohen emrat e 9 skuadrave që janë kualifikuar në fazën tjetër të Europa League

Zbulohen emrat e 9 skuadrave që janë kualifikuar në fazën tjetër të Europa League

Zbulohen emrat e 9 skuadrave që janë kualifikuar në fazën tjetër të Europa League

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Këto janë 9 skuadrat.

​Tashmë janë mësuar emrat e 9 skuadrave që janë kualifikuar në fazën tjetër të Europa League.

Pas Sevillas, që dje preu biletën dhe u kualifikua në mesin e 16 më të mirave në Europa League, tashmë janë mësuar edhe emrat e skuadrave tjera pas ndeshjeve të zhvilluara nga ora 18:55.

Arsenali, Dinamo Zagreb, Eintracht Frankfurt, Napoli, Salzburgu, Valencia, Villarreali dhe Zeniti – janë skuadrat tjera që kanë prerë biletën më tutje.

Nga ora 21:00, do të zhvillohen edhe shtatë takime, ku do të mësohen edhe 7 emra tjerë që do të kompletojnë 16 skuadrat më të mira në Europa League.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 21, 2019 9:11 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=429784
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Zbulohen emrat e 9 skuadrave që janë kualifikuar në fazën tjetër të Europa League Zbulohen emrat e 9 skuadrave që janë kualifikuar në fazën tjetër të Europa LeagueRating: 4.8