Sërish tërmet i fuqishëm në Durrës, flet sizmiologu shqiptar

Durrësi sërish është goditur nga një tërmet. Shqipëria nuk gjen qetësi nga tërmeti. Mbrëmjen e sotme…

Përfundon operacioni i policit Artur Mrasori, kjo është gjendja e tij

Artur Mrasori është polici i cili u lëndua gjatë operacionit në Zhur të Prizrenit. Operimi policit…

Haradinaj në darkë me ministrat e kryetarët e komunave të tij, kjo është arsyeja

Haradinaj i ka mbledhur ministrat e kryetarët e komunave të tij. Në një restaurant ata po…

Moti gjatë muajit shkurt do të jetë befasues, përgatituni për këto temperatura

Kështu do të jetë moti në pesë ditët e para të muajit shkurt. 1.02 – Në…

Albani me gruan e fëmijët në Dubai, ‘kopjojnë’ Medën e familjen e tij me këtë foto

Ai është një këngëtar shumë i dashur për publikun. Është fjala për Alban Mehmetin që po…

Lajmi i fundit: Një tërmet i fuqishëm godet Durrësin

Durrësi është goditur sërish nga tërmeti. Një tërmet me magnitudë 4.5 i shkallës rihter ka goditur…

VV e LDK afër marrëveshjes, pritet që nesër të përfundojë gjithҫka

Pritet që nesër të arrihet marrëveshja mes VV-së dhe LDK-së. Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e…

Afrona po bëhet nënë? Bukuroshja zbulon gjithҫka

Afrona Dika është një emër tani shumë i njohur për publikun. Ajo është bashkëshortja e këngëtarit…