Egzona del për shëtitje me fëmijët, veshja e saj e ngushtë mori gjithë vëmendjen

Ajo është një emër tejet i përfolur në publik Egzona Muqiqi u bë e njohur për…

Pas rastit të ri me koronavirus, Shpend Ahmeti vjen me këtë thirrje për qytetarët

Sot në Prishtinë është konfirmuar edhe një rast i ri me koronavirus. Kryetari i Prishtinës, Shpend…

Haziri jep detaje për 9 rastet e reja me koronavirus në Gjilan

Sot janë konfirmuar 9 raste të reja me koronavirus në Gjilan. Nëntë raste të reja me…

Drejtoria e Shëndetësisë në Vushtrri jep detaje për rastin e ri me koronavirus në këtë komunë

Sot, në Vushtrri është konfirmuar një rast me koronavirus. Janë konfirmuar edhe 14 raste të reja…

Bëhet hoxhë babai i Morena Tarakut

Babai i Morena Tarakut bëhet hoxhë. Selami Taraku është profesor universitar, regjisor e aktor. Ai, është…

Majku motivohet në karantinë, vjen me surprizë për fansat

Majk është këngëtari kosovar tejet i dashur për publikun. Këngët e tij pëlqehen dhe dëgjohen nga…

Nju Jork/ Rreth 20 mijë të vdekur si pasojë e pandemisë

Rreth 20 mijë banorë të Nju Jorkut kanë humbur jetën deri më tani për shkak të…

Nga këto qytete vijnë të infektuarit e sotëm me koronavirus

Gjilani, Prizreni, Prishtina dhe Peja regjistruan sot rastet e reja me koronavirus. Në Kosovë numri i…