Learta ndryshon look-un, kaq bukur po duket me flokë të zeza

Reja e Shyhrete Behlulit, Learta Jakupi është një prej personazheve më të përfolura në publik. Ajo…

Italia hap kufijtë me 3 qershor, Conte nxjerr dekretin: Ja në cilat shtete do të udhëtohet

Kryeministri i Italisë, Giuseppe Conte ka zbardhur detajet të dekretit të fundit me masa urgjente në…

Një burrë romantik si ai i Adelina Tahirit, kështu e surprizoi sot këngëtaren

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun. Ajo tani është një…

Këshilltari anti-COVID-19 i Kinës: Popullsia nuk ka imunitet, frikë nga një valë e dytë

Kina ende përballet me një rrezik të madh, që është mundësia e një vale të dytë…

Pas Genta Ismajlit, edhe motra na njofton me bishën e saj

Genta Ismajli është këngëtarja e njohur kosovare , e përfolur mjaft shumë kohët e fundit. Shkak…

Të zhgënjyer nga kryeministrja, mjekët dhe infermierët belgë e presin në mënyrë unike (video)

Mjekët dhe infermierët në dy spitale të Brukselit i kanë bërë një pritje të ftohtë dhe…

Vaksina e re, në SHBA jepet afati i testimeve: Ka disa lloje, por 2 janë gati

Kreu i Instituteve Kombëtare të Shëndetit në Shtetet e Bashkuara, Francis Collins thotë se po bëhen…

Afrona del në qytet me veshje plot sti, do ta ‘shkrijë’ Bleron me këtë pamje

Afrona Dika po vazhdon të jetë një ndër më të përfolurat e publikut. Bashkëshortja e Bleros…