Kunata e Leartës vishet me fustan të gjatë me ‘xixa’, po duket si ‘loҫkë’ e vërtetë

Neca Tërnava është një emër tani shumë i njohur për publikun. U bë e njohur si…

Pak ditë pas ditëlindjes, Marina na prezanton me dhomën e mbushur me dhurata

Marina Vjollca është padyshim një prej moderatoreve më të pëlqyera dhe të komentuara shqiptare. Ajo është…

Nusja e Nexhatit vishet me fustan të ngushtë, shikoni si po i rri

Remzie Osmani është një prej këngëtareve më të përfolura të momentit në publikun kosovar. Ajo para…

Arilena krejt ndryshe, nuk do ta njihni me pamjen e re

Arilena Ara është ndër këngëtaret më të dashura për publikun. Ajo do ta përfaqësonte Shqipërinë në…

Me fustan të gjatë, frizurë e grim të rëndë, Ryva do t’iu ‘shkri’ me pamjen e fundit

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare. E nisi fillimisht karrierën si aktore…

Usain Bolt bëhet baba për herë të parë, mësohet gjinia e foshnjës

Usain Bolt është bërë baba për herë të parë. Njeriu më i shpejtë i të gjitha…

Krimi makabër/ Një djalë i pret kokën të dashurës adoleshente, sepse i kërkoi të ndahej (FOTO)

Një vajzë 17 vjeçare është masakruar nga i dashuri i saj pasi ishte ndarë me të.…

Koronavirusi bën hatanë në Suedi, shënon muajin më vdekjeprurës në 30 vitet e fundit

Suedia, qasja më e butë e së cilës ndaj pandemisë së coronavirusit ka tërhequr vëmendje në…