Hoxha nga Kosova: Emisionet si “BigBrother” është haram t’i shikoni, edhe turp t’i përmendni

“Big Brother VIP” një nga formatet televizive që ka marrë vëmendjen e audiencës falë famës së…

Lajme me shume...

Çiftit shqiptar i thanë se morën Pfizer, por u doli kineze, tani nuk shkojnë dot në Gjermani

Fatmira dhe Xhemal Hajredini, janë dy bashkëshortë nga Shkodra, të cilët në 30 gusht u drejtuan…

Lajme me shume...

“Kur ndërroi jetë Tito, shqiptari tha:Një evlad e kisha dhonë për Titon dhe nuk më ishte dhimt hiç!” VIDEO

Opinioni i parë: Besa, po kemi shumë dhimbje të teprume, sa që spo di qysh me…

Lajme me shume...

Bëri 22 vite burg për një krim që s’e kreu, gjykata e dëmshpërblen me 25 mln dollarë

Një juri federale në SHBA ka vendosur që Eddie Bolden nga Chicago të dëmshpërblehej me 25…

Lajme me shume...

Shtëpi me €1 euro në Itali: Si funksionon dhe kush mund t’i blejë?

Me çmimet e larta që kapin vlera deri në €1500 euro/m2 për një apartament pranë qendrës…

Lajme me shume...

Ahmeti i “pensionoi” shumë kryeministra, fotoja që bëhet virale nga aktivistët e BDI-së!

Në rrjetet sociale po shpërndahet një foto ku ne mes është kreu i BDI-së, Ali Ahmeti,…

Lajme me shume...

Astronatutët e NASA-s shijuan specat e parë të mbjellë në hapësirë

NASA tha se eksperimenti synon të eksplorojë mënyra për rritjen e produkteve për misionet hapësinore më…

Lajme me shume...

Pediatri shqiptar kërkon nga Qeveria ta “ndalojë” djepin: Fëmija pëson tronditje të trurit

Pediatri kosovar, Gëzim Xharra ka kritikuar procedurën e vënies së fëmijëve në gjumë përmes djepit. Xharra…

Lajme me shume...

Steve Jobs e fikte iPhonin e tij vetëm në një situatë

Steve Jobs e fikte rrallë iPhone e tij, pretendon në libër ish-ndihmësi i Jobs, Naz Beheshti.…

Lajme me shume...