Home / SHOWBIZ

SHOWBIZ

Kosova Today SHOWBIZ Lajme nga Showbiz Shqiptare VIP Shqiptare

Albatritit në lidhje, kështu ia shpreh dashurinë të dashurit

Albatritit në lidhje, kështu ia shpreh dashurinë të dashurit

Biona Muqiqi është një emër shumë i njohur për publikun. Ajo është motra e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit, përcjell KosovaToday. Biona njihet për paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse. Duke qenë shumë aktive në rrjete sociale, sot ajo ka publikuar një foto ku shfaqet më bukur se kurrë. Në këtë …

Read More »

Look-un, do ta ‘çmend’ Albanin

Look-un, do ta ‘çmend’ Albanin

Këngëtari i mirënjohur, Alban Mehmeti dhe gruaja e tij, Fjolla janë një çift tejet i përfolur në publik. Ata kanë disa vite që janë të martuar dhe tani janë prindër të dy djemve, shkruan KosovaToday. Fjolla është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme. Sot, ajo ka publikuar …

Read More »

Shikoni në çfarë gjendje e ka publikuar vetën

Shikoni në çfarë gjendje e ka publikuar vetën

U bë e njohur që në vitin 2004 si Miss Albania dhe tani, Agnesa Vuthaj është tejet e përfolur në publik. Gjithë këto vite ajo ka qenë pëherë e komentuar me paraqitjet e saj, përcjell KosovaToday. Tani ajo ka hapur një markë të vetën me veshmbathje për femra qe e …

Read More »

Vjollcën, ajo befason me reagimin

Vjollcën, ajo befason me reagimin

Vjollca Haxhiu është këngëtarja që po bëhet çdo ditë e më e pëlqyer në publik. Ajo është një prej më të ftuarat të këndojë në dasma e festa të ndryshme familjare, përcjell KosovaToday. Këto ditë ajo po qëndron në Ulqin ku duket se do të performojë atje. E për vizitë …

Read More »

Vildane Zenelit i del cica në prani të Sahit Plisit

Vildane Zenelit i del cica në prani të Sahit Plisit

Modelja shqiptare Vildane Zeneli, e cila jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkueme të Amerikës asht nji femën mjaft atraktive dhe ndjeket nga shumë fansa për shkak të formave të saj. Së fundmi ajo asht bashkue me aktorët e humorit ‘Stupcat’ tue sjellë diqka të re për publikun tashma në …

Read More »

Eliza Dushku, ia bën një dedikim romantik

Eliza Dushku, ia bën një dedikim romantik

Eliza Dushku i bën dedikim romantik bashkëshortit në përvjetorin e martesës Eliza Dushku dhe bashkëshorti i saj festojnë përvjetorin e parë të martesës. Eliza Dushku ka ndarë me ndjekësit imazhe nga dita kur kurorëzoi martesën me partnerin, shkruan lajmi net. Me këtë rast, ajo i kushtoi fjalë zemre bashkëshortit, në …

Read More »

Fustani i saj mori gjithë vëmendjen

Fustani i saj mori gjithë vëmendjen

Kaltrina Selimi është një ndër këngëtaret më të pëlqyera të shoebizit shqiptar. Ajo përveç që njihet për zërin e saj, po ashtu ka një stil shumë të veçantë, përcjell KosovaToday. Kaltrina këtë sezon nuk po mungon në dasma e festa të ndryshme. Së fundi, ajo ka shkuar në një dasmë …

Read More »