Kaltrina rregullohet për në festë, por ky detaj mori gjithë vëmendjen

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.…

Leartën po e zbukuron çdo ditë e më shumë shtatzënia, lë ‘pa mend’ me pamjen e fundit

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik. Si gjithmonë janë…

Lola pranon dhuratën më të bukur, ajo nuk përmbahet në reagimin

Lola Haradinaj është një emër tejet i lakuar në mediet rozë. Ajo është gruaja e politikanit…

Kemali vjen me imazhin më të ëmbël me djalin

Burak Ozcivit është një prej aktorëve më të pëlqyer turk. Me rolet e tij arriti të…

Qëndresa shtatzënë? Fotografia e fundit zbulon gjithҫka

Qëndresa e Labi prindër për herë të dytë? Fotografia e fundit zbulon gjithҫka Ajo është e…

Nuk do t’iu besoni syve, kaq shumë është shëndoshur Leonora Jakupi

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun. Ajo u bë pjesë e skenës…

Krejt ndryshe, Gresën e Shyhretes nuk do ta njihni në foton e fundit

Gresa Salihu është vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit. Ajo është është shumë e përfolur…

Forbes: Vizitoni vendlindjen e Rita Orës, Kosovën

Revista e famshme “Forbes” së fundmi ka publikuar një artikull për disa vende të botës që…

Engji dhe Learta sapo dhanë një lajm shumë të rëndësishëm për fansat e tyre

Engji vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun. Ajo fillimisht u bë…

Afrona e Bleros si zonjë e rëndë, la pa mend të gjithë me paraqitjen e fundit

Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.…

Me veshje tradicionale, Adelina Ismaili po duket nusja më e bukur

Adelina Ismaili është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare. Edhe pse u largua për një…

Kaltrina ka dalur me bashkëshortin e saj, po duken ҫifti më i bukur

Portali ORAinfo.net është themeluar në qershor të vitit 2012 nga një grup gazetarësh dhe redaktorësh, që…