“Nuk mund ta besoj vëlla”, Morena Taraku vajton reperin e vdekur

Modelja kosovare, Morena Taraku ka reaguar e tronditur për ndarjen nga jeta të reperit të njohur…

Egzona ndryshon stilin e flokëve, nuk do ta njihni me pamjen e re!

Egzona Muqiqi është e njohur për publikun si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit. Ajo…

Si mos të kishte lindur fare, Arbenita publikon foto veç në bikini, mahnitë me pamjen

Arbenita Ismajli, është nëna më e bukur aktualisht. Ajo ka pak kohë që është bërë nënë…

Larg Norës, tani Roberti publikon foto në krahët e modeles nga Prishtina

Nora Istrefi dhe Robert Berisha, vazhdojnë të jenë ndër personazhet më të komentuara në mediat roze.…

Ariana publikon foto nga jahti luksoz, kjo pjesë e trupit të saj bie në sy

Ariana Fejzullahu është padyshim një ndër emrat më të përfolur në publikun e medieve rozë. Ndonëse…

Nora nuk ndalet, me këtë fustan provokues e joshë Robertin!

Nora Istrefi është këngëtarja shumë e pëlqyer kosovare. Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën…

Shkurte Gashi publikon foton me të ëmbël me burrin dhe djalin

Shkurte Gashi është ndër këngëtaret me të dashura për publikun shqiptarë. Çdo këngë e saj menjëherë…

Mihrija vishet me fustanin e nuseve, sfidon edhe vajzat e reja

Mihrija shkëlqen me fustan të dasmave. Mihrije Braha është një këngëtare që vetëm rinohet. Ajo me…

Vdes aktori i njohur papritur në moshën 40-vjeçare

Aktori i famshëm vdes papritur në moshën 40-vjeçare. Aktori i njohur indian i filmave dhe serialeve…

Në kostum të shkurtë, Arbenita tregon këmbët e saj të gjata

Arbenita Ismajli, është nëna më e bukur aktualisht. Ajo ka pak kohë që është bërë nënë…

Sa shumë ka ndryshuar Antonela, nuk po nijhet më

Ajo është bërë e njihur nga emisoni Përputhen. Antonela Berisha, që kur u bë pjesë e…

Vesa na prezanton me nënën e saj, sa shumë i ka ngjarë asaj

Vesa Luma, për momentin është duke i shijuar ditët më të mira në vendlindjen e saj.…

Dalin pamjet e aksidentit ku mbetur i vdekur këngëtari i njohur

Greqia është tronditur nga një lajm i dhimbshëm. Një aksident i rëndë ka ndodhur rreth orës…

U përfol që ka qenë e fejuar më parë, reagon Fifi

Ajo padyshim se gjithmonë është në qendër të vëmendjes. Fifi ka zhvilluar një bisedë virtuale me…

Ndryshon Rudina, befason me pamjen e re

Ajo është njëra nga prezantueset më të dashura për publikun. Moderatorja Rudina Magjistari do të rikthehet…