Vuçiq paralajmëron: Serbia së shpejti nis ndërtimin dhe rindërtimin e spitaleve në Kosovë

Vucic: Serbia së shpejti nis ndërtimin dhe rindërtimin e spitaleve në Kosovë. Président de la Serbie, Aleksandar

Puni avec 2 mijë euro gjobë pasi mashtroi duke i marrë 10 mijë euro në emër të bamirësisë

Mashtroi duke i marrë 10 mijë euro në emër të bamirësisë, est puni de 2 mille euros…

Ministri i Mbrojtjës s’tregon arsyen e pjesëmarrjes së Prindon Sadriut në “Defender Europe 2021”, Musliu kërkon shkarkimin e tij

Ministri Mehaj s’tregon arsyen e pjesëmarrjes së Prindon Sadriut në “Defender Europe 2021”, Musliu kërkon shkarkimin

Ramush Haradinaj me disa pyetje për Kurtin: Trego, a je për Asociacion gjeografik

Haradinaj me disa pyetje për Kurtin: Trego, a je për Asociacion gjeografik. Kreu i AAK-së dhe

Sahatqija e LDK-së kritikon Albin Kurtin: E ke publikuar të përmbysur simbolin e presidentit francez

Zyrtarja e LDK-së kritikon Albin Kurtin: E ke publikuar të përmbysur simbolin e presidentit francez. Zyrtarja

Nëna e Caroline Crouch kërkon kujdestarinë ekskluzive të mbesës, avokati: Në Athinë Lydia do të jetë vajza e vrasësit

Nëna e Caroline Crouch ka kërkuar kujdestarinë ekskluzive të mbesës, Lydia për ta marrë atë në

Zbulohet çfarë biseduan Benzema dhe Ronaldo në fushë

Benzema tregon se për çfarë bisedoi me Ronaldon në fushë. Karim Benzema ka treguar se ai

Learta po tenton të dobësohet, këso ushtrime po bën në palestër ajo

Elle continue d'être l'un des noms dont on parle le plus en public. Learta Jakupi u bë

Avdullah Hoti ka një porosi për Kryeministrin Kurti: Kujdesu për zbatimin e Marrëveshjes së Washingtonit, ndryshe s’do ta kesh gjatë në qeveri

Hoti: Kurti të kujdeset për zbatimin e Marrëveshjes së Washingtonit, ndryshe s’do ta ketë gjatë në

Ramush Haradinaj i kërkon Kurtit fillimin e procedurave për finalizimin e Demarkacionit me Malin e Zi

Haradinaj i kërkon Kurtit fillimin e procedurave për finalizimin e Demarkacionit me Malin e Zi. dans…

Përplasen Zemaj e Vitia në Kuvend:

“Mashtrues ordiner”, “Po mundoheni të manipuloni” – përplasen Zemaj e Vitia në Kuvend. Deputeti i Lidhjes

Egzona del në drekë, kaq bukur është veshur

Është e njohur për publikun si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit. Egzona Muçiqi është