Home / JETA / Këmishët e meshkujve janë fustane të reja! (Video)

Këmishët e meshkujve janë fustane të reja! (Video)

 

Këmishët e meshkujve janë fustane të reja! (Video)

 

Shikoni katër mënyra gjeniale që këmishën e të dashurit tuaj ta shndërroni në fund dhe fustan, transmeton Telegrafi.

Me pak kreativitet dhe fantazi do të keni fustan me kujtime personale.

Po ju zbulojmë disa veprime se si vetë ta realizoni këtë ide interesante:

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Këmishët e meshkujve janë fustane të reja! (Video) Këmishët e meshkujve janë fustane të reja! (Video)Rating: 4.8