Home / JETA / Nuk është natyra, por as “plastika”: Ku qëndron sekreti i gjokseve të bujshme? (Video)

Nuk është natyra, por as “plastika”: Ku qëndron sekreti i gjokseve të bujshme? (Video)

Nuk është natyra, por as “plastika”: Ku qëndron sekreti i gjokseve të bujshme? (Video)

 

 

Duke shikuar dekoltenë e bujshme të Stacey Brennan krijoni përshtypjen që fjala është për silikonin apo, thjesht, është fatlume e vërtetë.

Megjithatë, ajo për dekoltenë e këtillë ka një truk të vogël – sytjena në të cilët shton një palë çorape.

Për t’u dukur sisët e saj sa më reale, ajo në to qet bronzues dhe pudër, transmeton Telegrafi.

“Shpresoj që kjo video do t’u ndihmojë vajzave të cilat dëshirojnë sisë të mëdha “të rreme, bombastike”, ka thënë ajo.

Shikoni se si duket ky truk:

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Nuk është natyra, por as “plastika”: Ku qëndron sekreti i gjokseve të bujshme? (Video) Nuk është natyra, por as “plastika”: Ku qëndron sekreti i gjokseve të bujshme? (Video)Rating: 4.8