Home / KOSOVA / 100 vajza dhe gra nga Kosova të cilat quhen Valbona, vizitojnë Valbonën

100 vajza dhe gra nga Kosova të cilat quhen Valbona, vizitojnë Valbonën

100 vajza dhe gra nga Kosova të cilat quhen Valbona, vizitojnë Valbonën

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Po vazhdon edhe këtë vit ‘trendi’ i vizitave të qyteteve nga të cilët u janë vënë emrat edhe njerëzve.

Këtë vitë rreth 100 gra e vajza kosovare me emrin Valbona, kanë vizituar Valbonën.

Kjo vizitë u mundësua nga Ambasada e Shqipërisë në Kosovë. Ambasadori Qemal Minxhozi tha për “Zëri.info” se do vazhdojnë të angazhohen edhe të organizojnë sa më shumë aktivitete që i afrojnë të dyja vendet tona.

Nën patronatin e kësaj Ambasade muaj më parë u organizuan edhe vizitat e 40 Sarandave në Sarandë dhe Vlorave në Vlorë.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com December 8, 2018 8:31 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=381816
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . 100 vajza dhe gra nga Kosova të cilat quhen Valbona, vizitojnë Valbonën 100 vajza dhe gra nga Kosova të cilat quhen Valbona, vizitojnë ValbonënRating: 4.8