Home / KURIOZ / Babai befasoi të bijën duke e mbushur oborrin me ‘dinozaurë’ (Video)
Babai befasoi të bijën duke e mbushur oborrin me ‘dinozaurë’ (Video)

Babai befasoi të bijën duke e mbushur oborrin me ‘dinozaurë’ (Video)

Babai befasoi të bijën duke e mbushur oborrin me ‘dinozaurë’ (Video)

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Lyle Coram e ka befasuar të bijën Shelby, me improvizimin jashtë shtëpisë së tyre që ndodhet në Las Vegas të Shteteve të Bashkuara, që të duket sikur është mbushur me dinozaurë.

Burri 48-vjeçar që është punëtorë skene, ka huazuar projektorin, panelin dhe sistemin e audios, që të transmetojë sekuencat më të përshtatshme nga filmi Jurassic Park, transmeton Telegrafi.

Me ta lëshuar filmimin, ai e ka ftuar të bijën shtatëvjeçare, e cila shikonte e hutuar, teksa përjashta dukej se bridhnin krijesat e lashta.

“Kjo është vetëm një parapërgatitje, pasi do ta ketë një surprizë pak më të frikshme për Halloween”, ka thënë Coram, pa dhënë detaje se çfarë do të improvizojë. /Telegrafi/

Babai befasoi të bijën duke e mbushur oborrin me ‘dinozaurë’ (Video)

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com July 23, 2018 9:35 am ne link https://kosovatoday.com/?p=261937
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Babai befasoi të bijën duke e mbushur oborrin me ‘dinozaurë’ (Video) Babai befasoi të bijën duke e mbushur oborrin me ‘dinozaurë’ (Video)Rating: 4.8