Home / KURIOZITETE / Besojeni ose jo, ky njeri bën dashuri me makinën e tij (Foto)

Besojeni ose jo, ky njeri bën dashuri me makinën e tij (Foto)

Besojeni ose jo, ky njeri bën dashuri me makinën e tij (Foto)Pronari i një lokali nate në Angli vuan nga një sëmundje, gjegjësisht gjendje seksuale të quajtur mekanofilia.

Si pasojë, siç shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi, 35-vjeçari, ka rënë në dashuri me veturën e tij Jaguar X-Type, me ngjyrë ari.

Bëhet fjalë për Darius Monty, i cili vuan nga një çrregullim si pasojë e të cilit njerëzit bien në dashuri me sende të pajeta.

Dhe objekti i pajetë në të cilin ka rënë në dashuri pronari i lokalit është një veturë të cilën ai e quan “Goldie”, të cilën ai e kishte blerë dy vjet më parë për vetëm 2 mijë funte.

E Monty rreth gjendjes së tij ka thënë: “Nuk pres që njerëzit ta kuptojnë sepse nuk është diçka që e as unë vetë nuk e kuptoj plotësisht. Unë nuk e kam zgjedhur këtë, por unë kam rënë në dashuri me një veturë, ashtu siç burrat e tjerë bien për gratë”. /Telegrafi/

Besojeni ose jo, ky njeri bën dashuri me makinën e tij (Foto)

Besojeni ose jo, ky njeri bën dashuri me makinën e tij (Foto)

Besojeni ose jo, ky njeri bën dashuri me makinën e tij (Foto)

Besojeni ose jo, ky njeri bën dashuri me makinën e tij (Foto)

Besojeni ose jo, ky njeri bën dashuri me makinën e tij (Foto)

Besojeni ose jo, ky njeri bën dashuri me makinën e tij (Foto)

Besojeni ose jo, ky njeri bën dashuri me makinën e tij (Foto)

Besojeni ose jo, ky njeri bën dashuri me makinën e tij (Foto)

Besojeni ose jo, ky njeri bën dashuri me makinën e tij (Foto)

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Besojeni ose jo, ky njeri bën dashuri me makinën e tij (Foto) Besojeni ose jo, ky njeri bën dashuri me makinën e tij (Foto)Rating: 4.8