Çifti kanibal hëngri 30 njerëz, policia shokon me atë që u zbulua nga ADN-ja – Kosova Today News
Home / KURIOZITETE / Çifti kanibal hëngri 30 njerëz, policia shokon me atë që u zbulua nga ADN-ja
Çifti kanibal hëngri 30 njerëz, policia shokon me atë që u zbulua nga ADN-ja

Çifti kanibal hëngri 30 njerëz, policia shokon me atë që u zbulua nga ADN-ja

Dmitry Baksheev, 35 vjeç me nofkën “Devil” dhe gruaja e tij, Natalia Baksheeva, 42 vjeç u arrestuan nga policia ruse, pasi u akuzuan se vranë dhe hëngrën 30 persona, të cilët i kishin kontaktuar nëpërmjet rrjeteve sociale.

Por tani të tjera fakte rrëqethëse janë publikuar nga policia ruse. Mësohet se çifti i sëmurë mbante eshtrat e qenve dhe maceve në frigoriferin bashkë me mbetjet e ngrira të njerëzve të vrarë.

Ky fakt rrëqethës u zbulua nëpërmjet raportit mjeko-ligjor dhe ekspertizës që iu bë mishit të gjendur në frigorifer.

“Ekspertët kanë vërtetuar se ka pasur mish njerëzish, qensh dhe mace në çanta plastike”, njoftoi agjencia e lajmeve Mash. Tani ekspertët janë duke pritur për rezultatet e testit të ADN-së në mënyrë që të kuptojnë se sa mbetje njerëzish ishin në frigorifer. Deri tani janë gjetur trupa të futur nëpër çanta plastike dhe kavanoza brenda në frigorifer.

Çifti kanibal hëngri 30 njerëz, policia shokon me atë që u zbulua nga ADN-ja
Çifti kanibal hëngri 30 njerëz, policia shokon me atë që u zbulua nga ADN-ja

 

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Çifti kanibal hëngri 30 njerëz, policia shokon me atë që u zbulua nga ADN-ja Çifti kanibal hëngri 30 njerëz, policia shokon me atë që u zbulua nga ADN-jaRating: 4.8