Home / KURIOZITETE / Dera e xhamit u kthye në copëza, pas përplasjes së fuqishme të një punëtori (Video)
Dera e xhamit u kthye në copëza, pas përplasjes së fuqishme të një punëtori (Video)

Dera e xhamit u kthye në copëza, pas përplasjes së fuqishme të një punëtori (Video)

Jose Juan Hernandez që shërben në një ndërtesë kongresesh në Leon të Meksikës, është përplasur keq për derën e xhamit, derisa ishte duke lëvizur me nxitim.

Copëzat e panelit u shpërndanë në çdo anë, ndërsa ai mbeti ulur në dysheme dhe i trullosur nga ngjarja e befasishme, transmeton Telegrafi.

Dera e xhamit u kthye në copëza, pas përplasjes së fuqishme të një punëtori (Video)

Megjithatë, pos dëmeve materiale, ai nuk ka pësuar asnjë lëndim. Por, shikuesit e videos, nuk e shikuan rastin me keqardhje.

“Nëse punon aty, si nuk e ka ditur që hyrja është me xhama” si dhe “mbase ka harruar se si funksionon dera”, ishin dy prej komenteve të shumta.

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com May 2, 2018 8:14 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=173320
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Dera e xhamit u kthye në copëza, pas përplasjes së fuqishme të një punëtori (Video) Dera e xhamit u kthye në copëza, pas përplasjes së fuqishme të një punëtori (Video)Rating: 4.8