Home / KURIOZ / Duhet ta shihni këtë penis gjigant duke u endur nëpër Norvegji (VIDEO)
Duhet ta shihni këtë penis gjigant duke u endur nëpër Norvegji (VIDEO)

Duhet ta shihni këtë penis gjigant duke u endur nëpër Norvegji (VIDEO)

Duhet ta shihni këtë penis gjigant duke u endur nëpër Norvegji (VIDEO)

​Në Norvegji njerëzit po befasohen nga një njeri i veshur me një kostum penisi i cili po i ‘bombardon’ ata me konfeti.

Ky njeri po mundohet të bëjë ndërgjegjësimin për sëmundjet seksualisht të transmetuara, dhe për të promovuar përdorimin e prezervativ. Në fakt, një organizatë pa qëllim fitimi, e ka caktuar këtë penis që t`I njoftoj njerëzit dhe të promovoj seksin e sigurt, transmeton Express.

Në vitin 2010, një qendër evropiane për parandalimin e sëmundjeve, zbuloi se Norvegjia kishte nivelin më të lart të sëmundjeve seksualisht të transmetuara në mesin e 18 shteteve tjera, kështu që duket me vend një gjest I tillë drejtuar këtij shteti.

Kjo spërkatje ne fund përfundon me “Penisët mund t`ju befasojnë. Përdorni prezervativ!”

Ndërsa njerëzit në këtë video shihen të pakënaqur, ne dhe 680,000 shikuesit e videos, definitivisht kemi qeshur shumë.

Duhet ta shihni këtë penis gjigant duke u endur nëpër Norvegji (VIDEO)

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Nga KosovaToday.com June 18, 2018 3:30 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=228223
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Duhet ta shihni këtë penis gjigant duke u endur nëpër Norvegji (VIDEO) Duhet ta shihni këtë penis gjigant duke u endur nëpër Norvegji (VIDEO)Rating: 4.8