Home / KURIOZ / E refuzon për darkë, por kur sheh Mercedesin ndërron mendje (Video)

E refuzon për darkë, por kur sheh Mercedesin ndërron mendje (Video)

E refuzon për darkë, por kur sheh Mercedesin ndërron mendje (Video)

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Kjo video është bërë para pak kohësh në Zagreb të Kroacisë, por ditët e fundit është bërë virale në rrjet.

Një djalë i ri e fton për darkë një femër që nuk e njeh.

Ai i kërkon një vajze të rastësishme në rrugë t’i tregojë ndonjë restorant të mirë në ato zonë dhe si shpërblim do e ftonte në darkë.

Fillimisht vajza është shprehur se nuk dinte asnjë restorant, por kur e pa se djali kishte një makinë luksoze të tipit “Mercedes Benz”, iu kujtua papritur një restorant.

Por, shikoni çfarë ndodhë kur ai ndërron mendje dhe e refuzon.

E refuzon për darkë, por kur sheh Mercedesin ndërron mendje (Video)

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com July 23, 2018 2:09 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=262477
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . E refuzon për darkë, por kur sheh Mercedesin ndërron mendje (Video) E refuzon për darkë, por kur sheh Mercedesin ndërron mendje (Video)Rating: 4.8