Home / KURIOZITETE / Filmohet rastësisht momenti kur kamioni gjigant përplaset dhe përfundon në ujë (Video)
Filmohet rastësisht momenti kur kamioni gjigant përplaset dhe përfundon në ujë (Video)

Filmohet rastësisht momenti kur kamioni gjigant përplaset dhe përfundon në ujë (Video)

Shoferi i një kamioni është filmuar rastësisht duke humbur kontrollin në një autostradë në Victoria të Australisë, ku si pasojë përplaset dhe më pas përfundon në ujë.

Shoferi i një veture që po ecte në drejtim të kundërt kishte të instaluar një kamerë e cila filmoi momentin, kur kamioni gjigant me dy rimorkio përplaset keq dhe përfundon në ujë, transmeton Telegrafi.

Filmohet rastësisht momenti kur kamioni gjigant përplaset dhe përfundon në ujë (Video)

Kamioni po transportonte supa për kompaninë Continental, derisa në një moment duket sikur fluturon kamioni para se të përfundoj në një kanal me ujë.

Sipas dëshmitarëve okularë, shoferi i kamionit besohet se në ato momente ka pësuar sulm në zemër, por edhe pse kamioni përfundoi në ujë ai nuk është lënduar rëndë në këtë aksident. /Telegrafi/

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com February 13, 2018 2:23 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=149338
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Filmohet rastësisht momenti kur kamioni gjigant përplaset dhe përfundon në ujë (Video) Filmohet rastësisht momenti kur kamioni gjigant përplaset dhe përfundon në ujë (Video)Rating: 4.8