Home / KURIOZITETE / Gruaja nga Vlora kap burrin duke e tradhëtuar për Shën Valentin, s’u beson syve kur sheh se…(Video)
Gruaja nga Vlora kap burrin duke e tradhëtuar për Shën Valentin, s’u beson syve kur sheh se…(Video)

Gruaja nga Vlora kap burrin duke e tradhëtuar për Shën Valentin, s’u beson syve kur sheh se…(Video)

E dhimbshme, por e vërteta lendon! E sa keq qe paska qelluar ne diten e gabuar.

Një grua nga Vlora ka “marrë dhuratën” më të shëmtuar për Shën Valentin pasi ka zbuluar se bashkëshorti i saj, më te cilin kishte 3 vite martesë dhe një fëmijë 1 vjeç, e tradhtonte.

Sipas gazetarit të “Aldo Mornin Show”, gruaja ka zbuluar se ai e tradhtonte prej kohësh me fqinjën e tyre, ndërsa menjëherë pas zbulimit të kësaj tradhtie, ata i kanë dhënë fund martesës.

 

Shiko video te plote.

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com February 16, 2018 10:28 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=149472
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Gruaja nga Vlora kap burrin duke e tradhëtuar për Shën Valentin, s’u beson syve kur sheh se…(Video) Gruaja nga Vlora kap burrin duke e tradhëtuar për Shën Valentin, s’u beson syve kur sheh se…(Video)Rating: 4.8