Home / KURIOZ / Habitej se si vajza 22-muajshe arrinte të dilte nga shtrati i thellë, instalon kamerë për ta zbuluar metodën e saj (Video)
Habitej se si vajza 22-muajshe arrinte të dilte nga shtrati i thellë, instalon kamerë për ta zbuluar metodën e saj (Video)

Habitej se si vajza 22-muajshe arrinte të dilte nga shtrati i thellë, instalon kamerë për ta zbuluar metodën e saj (Video)

Habitej se si vajza 22-muajshe arrinte të dilte nga shtrati i thellë, instalon kamerë për ta zbuluar metodën e saj (Video)

Foshnjat gjithmonë gjejnë metoda të ndryshme për të ikur nga shtrati për të vazhduar lojën me bashkëmoshatarët apo më vëllanë dhe motrën.

Dhe këtë gjë më së miri e dëshmon videoja e publikuar më poshtë e një foshnje shumë inteligjente, transmeton Telegrafi.

Vajza 22-muajshe Ella nga Teksasi vazhdimisht arrinte të dilte nga dhoma e gjumit më saktësisht nga shtrati i thellë që të luante me vëllanë e madh, dhe kjo e brengoste nënën e saj që assesi nuk mund ta kuptonte se si po ia del, transmeton Telegrafi.

Kështu nëna e saj Becca, 32-vjeçe, vendosi të instalojë një kamerë në dhomën e Ellas, e cila sapo e kupton që nëna nuk është aty vihet në aksion – nxjerr nga shtrati gjitha lodrat, çarçafët dhe jastëkët e batanijet për t’ia lehtësuar punën.

Ajo mbeti e habitur kur pa të bijën që bënte çmos që të shkoj në dhomën e vëllait 3-vjeç Luke, duke përdorur gjësendet si shkallë të drurit ashtu siç veprojnë edhe të rriturit.

Për shkak të këtij veprimi vogëlushja po cilësohet si një vajzë shumë inteligjente, ndërsa pamjet e publikuara në internet nga e ëma janë bërë virale në internet. /Telegrafi/

Habitej se si vajza 22-muajshe arrinte të dilte nga shtrati i thellë, instalon kamerë për ta zbuluar metodën e saj (Video)

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Facebook : KOSOVATODAY
Nga KosovaToday.com June 14, 2018 3:28 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=225184
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Habitej se si vajza 22-muajshe arrinte të dilte nga shtrati i thellë, instalon kamerë për ta zbuluar metodën e saj (Video) Habitej se si vajza 22-muajshe arrinte të dilte nga shtrati i thellë, instalon kamerë për ta zbuluar metodën e saj (Video)Rating: 4.8