Home / KURIOZITETE / Hyri i maskuar në kafene dhe hodhi ngjyrë mbi mysafirët (Video)
Hyri i maskuar në kafene dhe hodhi ngjyrë mbi mysafirët (Video)

Hyri i maskuar në kafene dhe hodhi ngjyrë mbi mysafirët (Video)

Një rast i pazakontë ka ndodhur në Angli, kur një person i maskuar hyri në një kafene në Cheshire dhe hodhi ngjyrë mbi mysafirët e pranishëm.

Filmimi nga kamera e sigurisë, tregon klientët dhe stafin të zhytur me ngjyrën e bardhë, pas këtij sulmi bizar, transmeton Telegrafi.

Hyri i maskuar në kafene dhe hodhi ngjyrë mbi mysafirët (Video)

Rreth 40 persona ndodheshin brenda, ndërsa shumica prej tyre e pësuan mjaft keq. Në të njëjtën kohë, një tjetër kishte zbrazur ngjyrë të kuqe, në fasadën e kafenesë.

“Gjithçka për 30 sekonda, Pasi hodhën ngjyrë, u futën në një furgon dhe u larguan” ka thënë pronarja e lokalit, që nuk e ka idenë për motivet e sulmit.

Në anën tjetër, policia është vënë në kërkim dhe po kërkon ndihmë, që të zbuloi kryerësit.

 

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com April 7, 2018 6:59 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=162905
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Hyri i maskuar në kafene dhe hodhi ngjyrë mbi mysafirët (Video) Hyri i maskuar në kafene dhe hodhi ngjyrë mbi mysafirët (Video)Rating: 4.8

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other