Home / KURIOZITETE / Ibrahim Rugova ‘shfaqet’ n’Kosovë Show, ja reagimi i Shpetim Deskut
Ibrahim Rugova ‘shfaqet’ n’Kosovë Show, ja reagimi i Shpetim Deskut

Ibrahim Rugova ‘shfaqet’ n’Kosovë Show, ja reagimi i Shpetim Deskut

Këtë të dielë nKosovë Show ishin mysafirë aktorët e humorit Lalushi dhe Muhameti të cilët sollën momente shumë interesante në emision, shkruan Gazeta NewBorn.

Në fund të emsiionit mysafir ishte edhe një ilozionist shqoptar nga Prizreni i cili solli disa numra iluzionesh por me insistimin e Shpetimit për ta quar në gjumë apo ngrirë ai e provoj këtë numër i cili arriti ta ngrirë me të vërtetë dhe pasi e shtiu në dy karriget ai hypi mbi shpetimin me dy këmbët për ta vërtetuar këtë.
Kliko me posht per te pare videon e plote…..

 

Per me shum shikone emisionin me te ri.

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com April 22, 2018 8:35 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=166700
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Ibrahim Rugova ‘shfaqet’ n’Kosovë Show, ja reagimi i Shpetim Deskut Ibrahim Rugova ‘shfaqet’ n’Kosovë Show, ja reagimi i Shpetim DeskutRating: 4.8