Home / KURIOZ / Këputi gishtin me derë, pjesën e shkëputur ia hëngri qeni (Foto, +16)
Këputi gishtin me derë, pjesën e shkëputur ia hëngri qeni (Foto, +16)

Këputi gishtin me derë, pjesën e shkëputur ia hëngri qeni (Foto, +16)

Këputi gishtin me derë, pjesën e shkëputur ia hëngri qeni (Foto, +16)

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Kelly Kai nga Kent i Anglisë, nuk po mund t’i besonte syve, kur qeni që e mbanë në shtëpi, ia hëngri copëzën e gishtit, që e këputi me derë.

Mësuesja e vallëzimit, ishte hutuar teksa po nxitonte, kur edhe ndodhi aksidenti i pa pritshëm, transmeton Telegrafi.

“Më vjen shumë keq, por e kam amputuar gishtin me derë dhe më duhet të shkoj për tretman në spital. Ora e planifikuar për sonte anulohet, do të jemi në kontakt dhe mblidhemi gjatë javës që vjen” ka shkruar Kai.
Këputi gishtin me derë, pjesën e shkëputur ia hëngri qeni (Foto, +16)

Gishti i këputur

Në fotografinë që e ndau me nxënësit e saj, ajo ka treguar gishtin e lënduar, që i mungon krejtësisht pjesa e thoit.

Asaj i është dhënë ndihma e parë, ndërsa së shpejti pritet t’i nënshtrohet intervenimit për përmirësim me anë të kirurgjisë plastike.Këputi gishtin me derë, pjesën e shkëputur ia hëngri qeni (Foto, +16)

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com June 21, 2018 12:34 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=231332
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Këputi gishtin me derë, pjesën e shkëputur ia hëngri qeni (Foto, +16) Këputi gishtin me derë, pjesën e shkëputur ia hëngri qeni (Foto, +16)Rating: 4.8