Home / KURIOZITETE / Mediat botërore befasohen nga jeta e cmendur e pasanikëve shqiptarë : Pinë shampanjë sa qeraja juaj (Video)

Mediat botërore befasohen nga jeta e cmendur e pasanikëve shqiptarë : Pinë shampanjë sa qeraja juaj (Video)

Mesa duket të pasurit në Shqipëri po ia dalin më së miri: Po marrin pafund vemendje.
“The Talko” në një video promovuese për të pasurit në Shqipëri, tregon se si shumë prej tyre kanë fituar popullaritet vetëm falë parave kanë.
Sakaq, bën dallimin mes njerëzve të pasur dhe atyre të varfër në vend, duke thënë se hendeku mes tyre është shumë i madh. “Të pasurit bëhen më të pasur, dhe të varfërit më të varfër”- kështu nis edhe video dedikuar jetës luksoze të njerëzve të pasur shqiptar. Sipas tyre ua kalojnë dhe të pasurve në Beverly Hills, Londër apo edhe Dubai.

“Shqipëria ka një perandori të tërë të fëmijëve të pasur. Pavarësisht nëse është trashëgimi apo puna e vështirë, këta milionerë, ose edhe fëmijë miliarderi, bredhin në të gjithë botën, dhe bëjnë pushimet më luksoze, kanë dhe makinat më të fundit, dhe shampanjë sa qeraja juaj”.

Disa prej të pasurve që përmenden janë: Fatmir Hysenbelliu, Ermal Mamaqi, Saimir Mane, Vis Bajraktari etj. Shihni videon e mëposhtme:

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com April 3, 2018 11:25 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=162036
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Mediat botërore befasohen nga jeta e cmendur e pasanikëve shqiptarë : Pinë shampanjë sa qeraja juaj (Video) Mediat botërore befasohen nga jeta e cmendur e pasanikëve shqiptarë : Pinë shampanjë sa qeraja juaj (Video)Rating: 4.8

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other