Home / KURIOZ / Mjalti dhe arrat luftojnë aneminë dhe forcojnë zemrën
Mjalti dhe arrat luftojnë aneminë dhe forcojnë zemrën

Mjalti dhe arrat luftojnë aneminë dhe forcojnë zemrën

Mjalti dhe arrat luftojnë aneminë dhe forcojnë zemrën

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Përzierja e këtyre dy përbërësve është veçanërisht e efektshme ndaj lodhjes dhe tensionit të ulët të gjakut, dhe është gjithashtu i përshtatshëm për trajtimin e hipertensionit.
Kombinuar me mjaltë, arra është një Ilaç natyral i jashtëzakonshëm, pasi i siguron trupit të gjitha vitaminat, mineralet, yndyrat dhe karbohidratet.

Për trajtimin e hipertensionit dhe anemisë së shkaktuar nga mungesa e hekurit, në ditë merrni 100 gramë arra me të njëjtën sasi mjalti për të paktën 45 ditë

Mjalti dhe arrat luftojnë aneminë dhe forcojnë zemrën

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com September 1, 2018 12:32 am ne link https://kosovatoday.com/?p=309296
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Mjalti dhe arrat luftojnë aneminë dhe forcojnë zemrën Mjalti dhe arrat luftojnë aneminë dhe forcojnë zemrënRating: 4.8