Home / KURIOZITETE / Përleshja e pazakontë mes elefantit dhe patës së zemëruar (Video)

Përleshja e pazakontë mes elefantit dhe patës së zemëruar (Video)

Përleshja e pazakontë mes elefantit dhe patës së zemëruar (Video)Vizitorët e një kopshti zoologjik në Utah të Shteteve të Bashkuara, kanë parë përleshjen e pazakontë mes dy gjallesave krejtësisht të kundërta.

Elefanti i ri në moshë, ka ndjekur një patë dhe i ka hedhur ujë, por shpeza nuk është frikësuar, transmeton Telegrafi.

Madje, është inatosur me kafshën gjigante dhe ka nisur ta sulmojë, derisa e ka zmbrapsur.

“Guximi dhe këmbëngulësia bëjnë gjithçka të mundur”, është një nga komentet e shumta për këtë rast.

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Përleshja e pazakontë mes elefantit dhe patës së zemëruar (Video) Përleshja e pazakontë mes elefantit dhe patës së zemëruar (Video)Rating: 4.8