Home / KURIOZ / Pse ky njeri ecën rrugëve të Londrës me një kukull seksi? (Video)
Pse ky njeri ecën rrugëve të Londrës me një kukull seksi? (Video)

Pse ky njeri ecën rrugëve të Londrës me një kukull seksi? (Video)

Pse ky njeri ecën rrugëve të Londrës me një kukull seksi? (Video)

Një burrë është parë duke shtyrë një karrocë në të cilën gjendej një kukull të seksit, rreth Londrës qendrore të martën.

Siç raportojnë mediat britanike, përcjell Telegrafi, burri mund të shihet duke buzëqeshur, ndërsa bashkë me kukullën shëtitën nëpër Qendrën Southbank të qytetit, në mes të ditës.

Në një video, kukulla mund të shihet e veshur me një fustan dhe syze dielli, ndërsa turistët shikojnë drejt tyre.

Çfarë bën përshtypje është fakti se burri as që brengoset me reagimet e njerëzve, ndërsa ai me krenari e shfaq kukullën rreth qendrës së arteve.

Gjithsesi ky nuk është rasti i vetëm.

Një burrë japonez për një kohë të gjatë, kudo që kishte shkuar, e kishte marrë me vete një kukull të seksit. /Telegrafi/

Pse ky njeri ecën rrugëve të Londrës me një kukull seksi? (Video)

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Nga KosovaToday.com June 14, 2018 3:31 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=225202
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Pse ky njeri ecën rrugëve të Londrës me një kukull seksi? (Video) Pse ky njeri ecën rrugëve të Londrës me një kukull seksi? (Video)Rating: 4.8