Home / KURIOZITETE / Shoferi i përgjumur goditi shenjën e komunikacionit dhe kaloi në anën tjetër të rrugës, ndaloi kur goditi shtyllën (Video)
Shoferi i përgjumur goditi shenjën e komunikacionit dhe kaloi në anën tjetër të rrugës, ndaloi kur goditi shtyllën (Video)

Shoferi i përgjumur goditi shenjën e komunikacionit dhe kaloi në anën tjetër të rrugës, ndaloi kur goditi shtyllën (Video)

Makk Mizzle nga Maryland i Shteteve të Bashkuara, është penduar që zgjoi nga gjumi një shofer, që po flinte mbi timonin e veturës.

Megjithëse u zgjua, ai ishte ende i përgjumur dhe nisi veturën, duke u ndeshur për një shenjë komunikacioni, transmeton Telegrafi.

Shoferi i përgjumur goditi shenjën e komunikacionit dhe kaloi në anën tjetër të rrugës, ndaloi kur goditi shtyllën (Video)

Udhëtimin e vazhdoi duke dalë në rrugë kryesore, ku rrezikoi të përplaset me një veturë që vinte nga ana tjetër.

Ai u ndalua vetëm kur goditi shtyllën e ndriçuesit të rrugës. Nuk dihet për gjendjen e shoferit, që besohet të ketë qenë nën ndikimin e alkoolit.

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com May 1, 2018 8:50 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=172793
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Shoferi i përgjumur goditi shenjën e komunikacionit dhe kaloi në anën tjetër të rrugës, ndaloi kur goditi shtyllën (Video) Shoferi i përgjumur goditi shenjën e komunikacionit dhe kaloi në anën tjetër të rrugës, ndaloi kur goditi shtyllën (Video)Rating: 4.8