Home / KURIOZITETE / Skenë e pakëndshme gjatë takimit zyrtar të presidentit francez, qeni urinon pranë kaminit (Video)
Skenë e pakëndshme gjatë takimit zyrtar të presidentit francez, qeni urinon pranë kaminit (Video)

Skenë e pakëndshme gjatë takimit zyrtar të presidentit francez, qeni urinon pranë kaminit (Video)

Takimin zyrtar mes presidentit francez Emmanuel Macron dhe tre sekretarëve shtetëror, për një moment e ka ndërprerë një qen i zi i racës labrador, dhe atë në një mënyrë jo edhe aq të këndshme.

Në fakt, derisa Macron po bisedonte me zyrtarët e lartë në zyrën e tij në pallatin presidencial, është shfaqur labradori dyvjeçar Nemo që presidenti francez dhe bashkëshortja e tij e kanë marrë nga një strehimore, i cili filloi të urinoj para kaminit, transmeton Telegrafi.

“Fillova të pyes nga po vjen kjo zhurmë”, ka komentuar sekretarja.

Veprimi i qenit i ka bërë të pranishmit të qeshin.

“A ndodh kjo shpesh?”, ka shtuar funksionari tjetër.

“Keni ndikuar në sjellje të këqija të qenit tim”, ka deklaruar Macron duke bërë shaka.

https://www.youtube.com/watch?v=5_-QwI22m3o

Skenë e pakëndshme gjatë takimit zyrtar të presidentit francez, qeni urinon pranë kaminit (Video)
Skenë e pakëndshme gjatë takimit zyrtar të presidentit francez, qeni urinon pranë kaminit (Video)
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com October 23, 2017 10:11 am ne link https://kosovatoday.com/?p=89545
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Skenë e pakëndshme gjatë takimit zyrtar të presidentit francez, qeni urinon pranë kaminit (Video) Skenë e pakëndshme gjatë takimit zyrtar të presidentit francez, qeni urinon pranë kaminit (Video)Rating: 4.8