Home / KURIOZ / Troket lehtë më derë për t’ia hapur, macja po konsiderohet si më sjellshmja ndonjëherë (Video)
Troket lehtë më derë për t’ia hapur, macja po konsiderohet si më sjellshmja ndonjëherë (Video)

Troket lehtë më derë për t’ia hapur, macja po konsiderohet si më sjellshmja ndonjëherë (Video)

Për dallim prej maceve tjera shfrytëzojnë derëzën e vogël, apo gërvishtin derën për të kërkuar të hyjnë brenda, një tjetër nga Marseyside e Anglisë ka befasuar me formën se si veproi.

E hipur sipër një muri të vogël, macja ka zgjatur putrën dhe trokiti në derë, para se të priste e qetë për t’ia hapur, transmeton Telegrafi.
Troket lehtë më derë për t’ia hapur, macja po konsiderohet si më sjellshmja ndonjëherë (Video)
Të pranishmit kanë mbetur të befasuar, me veprimin e pazakontë të gjallesës, që është e njohur për mos nënshtrim.

“Duhet të jetë macja më e sjellshme ndonjëherë” si dhe “nuk ngjanë aspak me macen e fqinjit tim, që bënë shumë zhurmë derisa ia hapin derën”, ishin dy prej komenteve rreth ngjarjes. /Telegrafi/

Nga KosovaToday.com May 14, 2018 8:16 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=178599
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Troket lehtë më derë për t’ia hapur, macja po konsiderohet si më sjellshmja ndonjëherë (Video) Troket lehtë më derë për t’ia hapur, macja po konsiderohet si më sjellshmja ndonjëherë (Video)Rating: 4.8