Home / LAJME / Kadri Veseli tregon se kur do të ratifikohet demarkacioni
Kadri Veseli tregon se kur do të ratifikohet demarkacioni

Kadri Veseli tregon se kur do të ratifikohet demarkacioni

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, është shprehur i bindur se këtë javë do të ratifikohet demarkacioni me Malin e Zi.

“Jemi duke zhvilluar kontakte intensive me partneret nga pozita dhe opozita’, tha Veseli.

“Besoj shumë se do të arrijmë konsensusin”, theksoi ai për televizionin publik të Kosovës.

“Qytetarët tanë nuk e meritojnë të jenë të izoluar”, tha ai.Kadri Veseli tregon se kur do të ratifikohet demarkacioni

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com March 12, 2018 7:45 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=156015
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Kadri Veseli tregon se kur do të ratifikohet demarkacioni Kadri Veseli tregon se kur do të ratifikohet demarkacioniRating: 4.8