Home / LAJME / PTHP është duke punuar rreth rastit për vrasjen e Dilaver Bojkut

PTHP është duke punuar rreth rastit për vrasjen e Dilaver Bojkut

PTHP është duke punuar rreth rastit për vrasjen e Dilaver BojkutPas urdhërit të prokurorit publik, kufoma, gjegjësisht trupi i Dilaver Bojkut, pronar i ‘Aqua Blue’ që u vra dje në Strugë, do të dërgohet për autopsi, kumtoi sot PTHP, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Nga atje theksojnë se, në mënyrë instensive janë marrë masat dhe aktivitete për qartësimin e rastit.

Sipas informatave të para, siç thuhet në kumtesë, vrasja e Dilaver Bojkut, ka ndodhur dje rreth orës 17:00, ende nga një person i paidentifikuar. Ai ka gjuajtur me armë zjarri ndaj Bojkut, i cili ka qenë te lokali i tij në Strugë.

Nga dëshmitarët thonë se vrasësi, është larguar nga vendi i ngjarjes me motoçikletë.

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . PTHP është duke punuar rreth rastit për vrasjen e Dilaver Bojkut PTHP është duke punuar rreth rastit për vrasjen e Dilaver BojkutRating: 4.8