Home / LAJME / Ramush Haradinaj mu niher um ka prek Rusi me dore po e dini ai qka e ka gjet (Video)
Ramush Haradinaj mu niher um ka prek Rusi me dore po e dini ai qka e ka gjet (Video)

Ramush Haradinaj mu niher um ka prek Rusi me dore po e dini ai qka e ka gjet (Video)

“Kundërshtimi ka qenë politik dhe është pastër politik, pra nuk ka qenë sulm në rend dhe ligj”, ka thënë Haradinaj pas përfundimit të seancës se Kuvendit të Kosovës në një prononcim për media.

Kryeministri Haradinaj e vlerëson se veprimet e atëhershme të opozitës kanë pasur efekte të mira për vendin.

“E vërteta është se kundërshtimi i marrëveshjeve të cilat kanë qenë dhe mbesin rrezik për Kosovës është qëndrim politik, të cilin Aleanca, edhe unë edhe kolegët e mi deputet kemi marrë pjesë dhe mendojmë se ai veprim i atëhershme ka sjellë efekte të mira për vendin”, tha Haradinaj.

 

Ramush Haradinaj mu niher um ka prek Rusi me dore po e dini ai qka e ka gjet (Video)

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com March 10, 2018 10:29 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=155640
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Ramush Haradinaj mu niher um ka prek Rusi me dore po e dini ai qka e ka gjet (Video) Ramush Haradinaj mu niher um ka prek Rusi me dore po e dini ai qka e ka gjet (Video)Rating: 4.8

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other