Home / SHKENCE / Ja nga e kemi prejardhen, prejardha e njeriut dhe planeti Nibiru

Ja nga e kemi prejardhen, prejardha e njeriut dhe planeti Nibiru

Ja nga e kemi prejardhen, prejardha e njeriut dhe planeti Nibiru, Sipas disa shkenctareve ne e kemi prejardhjen nga planeti nibiru, ndiq kete video te plote per ta kuptuar kete. Kjo video thot qe ne toke UFO kan mare nje here majmunet dhe i kan modifikuar dhe kan krijuar njerez qe te grumbullojne flori ( ari ). Keshtu qe sipas kesaj teorie njerzit jane ne toke per te grumbullu flori, ne jemi fuqi puntore e planit Nibiru.

 

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com April 26, 2018 6:10 am ne link https://kosovatoday.com/?p=168281
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Ja nga e kemi prejardhen, prejardha e njeriut dhe planeti Nibiru Ja nga e kemi prejardhen, prejardha e njeriut dhe planeti NibiruRating: 4.8