Afrona me mëngjes ia shpreh dashurinë Bleros, po a e dini si ia kthen ai? – Kosova Today News
Home / SHOWBIZ / Afrona me mëngjes ia shpreh dashurinë Bleros, po a e dini si ia kthen ai?
Afrona me mëngjes ia shpreh dashurinë Bleros, po a e dini si ia kthen ai?

Afrona me mëngjes ia shpreh dashurinë Bleros, po a e dini si ia kthen ai?

E dashuruar, kokë e këmbë Çifti i njohur, Blero Muharremi dhe Afrona Dika janë ndër emrat më të përfolur në mediat rozë.

Afrona dhe Blero nuk po ngurrojnë të ndajnë momente nga jeta e tyre profesionale, por edhe private. Kur jemi te kjo e fundit, pak modelja përmes një postimi në Instagram ka thurur fjalë të mëdha për personin e zemrës së saj, shkruan rtv21.tv

”Të dua njeriu im, shoku im më i mirë, shpirti im, mbrojtësi im”, ka shkruar Afrona, krahas fotografisë së publikuar teksa shihet duke e puthur Bleron. Ndryshe, Blero dhe Afrona ka kohë që janë fejuar, derisa ende nuk ka diçka zyrtare se kur do të kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë.

Afrona me mëngjes ia shpreh dashurinë Bleros, po a e dini si ia kthen ai?
Afrona me mëngjes ia shpreh dashurinë Bleros, po a e dini si ia kthen ai?
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Afrona me mëngjes ia shpreh dashurinë Bleros, po a e dini si ia kthen ai? Afrona me mëngjes ia shpreh dashurinë Bleros, po a e dini si ia kthen ai?Rating: 4.8