Çiljeta me këtë fustan shkon në festën e ditëlindjes së burrit të saj – Kosova Today News
Home / SHOWBIZ / Çiljeta me këtë fustan shkon në festën e ditëlindjes së burrit të saj
Çiljeta me këtë fustan shkon në festën e ditëlindjes së burrit të saj

Çiljeta me këtë fustan shkon në festën e ditëlindjes së burrit të saj

Alban Hoxha, portieri i Partizanit, ka festuar dje 30-vjetorin e lindjes, të cilin e ka kaluar mes miqve të mirë.

Çiljeta me këtë fustan shkon në festën e ditëlindjes së burrit të saj
Çiljeta me këtë fustan shkon në festën e ditëlindjes së burrit të saj

Në festë sigurisht që nuk mund të mungonte as partnerja e tij, Çiljeta, e cila ka shkëlqyer me një fustan të gjatë nude të shndritshëm. Lajmi i lidhjes së Alban Hoxhës dhe Çiljetës u bë i ditur pak më shumë se një vit më parë.

Çiljeta me këtë fustan shkon në festën e ditëlindjes së burrit të saj
Çiljeta me këtë fustan shkon në festën e ditëlindjes së burrit të saj
Çiljeta me këtë fustan shkon në festën e ditëlindjes së burrit të saj
Çiljeta me këtë fustan shkon në festën e ditëlindjes së burrit të saj
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Çiljeta me këtë fustan shkon në festën e ditëlindjes së burrit të saj Çiljeta me këtë fustan shkon në festën e ditëlindjes së burrit të sajRating: 4.8