Home / SHOWBIZ / Ajka një kopje e Bes Kallakut apo Xhensilës? Kimikati zbulon kujt i ngjan vajza

Ajka një kopje e Bes Kallakut apo Xhensilës? Kimikati zbulon kujt i ngjan vajza

Ajka një kopje e Bes Kallakut apo Xhensilës? Kimikati zbulon kujt i ngjan vajza

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Dy ditë më parë çifti i njohur i showbizit, Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku u bënë prindër për herë të parë.

Klaudia Pepa bën thirrjen në Inastagram: Jam beqare

Këngëtarja solli në jetë një vajzë në një spital privat, emri i së cilës është shumë veçantë. Pak orë pas lindjes, Besi dhe Xhensila postuan foton e parë të Ajkës ku tregonin këmbën e saj, teksa nuk munguan dhe dedikime emocionuese.

Klaudia Pepa bën thirrjen në Inastagram: Jam beqare

Tashmë jemi të gjithë kuriozë të zbulojmë se kujt i ngjan Ajka, babi Besit apo mami Xhensilës? Aktori Olsi Bylyku i njohur si Kimikati, ka postuar foton ku shfaqet këmba e vogëlushes dhe uron mirëseardhjen më të voglës Kallaku. Ai ka zbuluar se vogëlushja është një kopje e të atit. “Mirëserdhe ne jete Ajka. O Zot dhuroji shendet e jete. Ta kishte këput kokën Bes Kallaku”, – shkruan Olsi.

Klaudia Pepa bën thirrjen në Inastagram: Jam beqare

The post Ajka një kopje e Bes Kallakut apo Xhensilës? Kimikati zbulon kujt i ngjan vajza appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com July 14, 2018 10:50 am ne link https://kosovatoday.com/?p=252602
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Ajka një kopje e Bes Kallakut apo Xhensilës? Kimikati zbulon kujt i ngjan vajza Ajka një kopje e Bes Kallakut apo Xhensilës? Kimikati zbulon kujt i ngjan vajzaRating: 4.8