Home / SHOWBIZ / Ariana prezanton babain dhe nënën e saj, ja sa u ka ngjarë atyre
Ariana prezanton babain dhe nënën e saj, ja sa u ka ngjarë atyre

Ariana prezanton babain dhe nënën e saj, ja sa u ka ngjarë atyre

Ariana Fejzullahu vendosi që së bashku me fëmijët të kalonin pak kohë edhe në familjen e saj, përcjell ORAinfo.

Si gjithmonë ajo momentet e lumtura i ndan me ndjekësit në Instagram.

Ajo ka publikuar një foto ku ka prezantuar nënën dhe babain, me të ciëlt ka një ngjashmëri të madhe./ORAinfo/

Ariana prezanton babain dhe nënën e saj, ja sa u ka ngjarë atyre
Ariana prezanton babain dhe nënën e saj, ja sa u ka ngjarë atyre

 

Ariana prezanton babain dhe nënën e saj, ja sa u ka ngjarë atyre
Ariana prezanton babain dhe nënën e saj, ja sa u ka ngjarë atyre
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com October 20, 2017 9:33 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=88709
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Ariana prezanton babain dhe nënën e saj, ja sa u ka ngjarë atyre Ariana prezanton babain dhe nënën e saj, ja sa u ka ngjarë atyreRating: 4.8