Home / SHOWBIZ / Bashkëshorti e tradhton? Kylie Jenner thyen heshtjen

Bashkëshorti e tradhton? Kylie Jenner thyen heshtjen

Bashkëshorti e tradhton? Kylie Jenner thyen heshtjen

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Prej disa ditësh në mediat rozë qakullon lajmi se Travis Scott tradhtoi miliarderen Kylie Jenner. Një foto e reperit duke përqafuar një grua bëri xhiron e botës. Dhe kjo e ka shqetësuar shumë manjaten e kozmetikës.

21-vjeçarja në një postim në Instagram i hodhi poshtë raportimet për tradhtinë e babait të vajzës së saj. Ndërsa u shpreh se lidhja e saj është e fortë.

“I rremë. Nuk e di nëse ky është një eksperiment i mediave për të bërë kuriozë njerëzit, por ju po ngatërroheni me njerëz realë, me familje. Unë jam e lumtur që lidhja ime është shumë e fortë. Interneti ma shpif ndonjëherë,”-shkruajti ajo.

The post Bashkëshorti e tradhton? Kylie Jenner thyen heshtjen appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com December 7, 2018 4:39 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=381104
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Bashkëshorti e tradhton? Kylie Jenner thyen heshtjen Bashkëshorti e tradhton? Kylie Jenner thyen heshtjenRating: 4.8