Home / SHOWBIZ / Bashkëshorti i Chiara Ferragnit tallet keq me Noizyn (Video)
Bashkëshorti i Chiara Ferragnit tallet keq me Noizyn

Bashkëshorti i Chiara Ferragnit tallet keq me Noizyn (Video)

Bashkëshorti i Chiara Ferragnit tallet keq me Noizyn (Video)

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Ajo është një blogere e njohur në Itali, dasma e të cilës u komentua gjatë edhe në vendin tonë.

Por gjatë ditës së sotme ka tërhequr vëmendjen një video e publikuar nga bashkëshorti i blogeres Chiara Ferragni, Fedez. Në këtë video ai është së bashku me Chiarën dhe djalin e tij duke komentuar rreth të rejave të shoëbizit në botë, ku më pas ai përmend reperin shqiptar Noizyn.

“Zemër dëgjova që Cardi B u nda nga Offset, si do t’ja bëjmë. Merre, vazhdo shkruaj një artikull për Noizyn, ke pikërisht moshën për të shkruan një artikull për Noizyn,”- vijon më tej Fedez duke qeshur.

Nuk dihet përse ai të ketë bërë këtë ironi me reperin shqiptar./Gazeta Express/

Bashkëshorti i Chiara Ferragnit tallet keq me Noizyn

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com December 7, 2018 2:58 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=381026
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Bashkëshorti i Chiara Ferragnit tallet keq me Noizyn (Video) Bashkëshorti i Chiara Ferragnit tallet keq me Noizyn (Video)Rating: 4.8