Home / SHOWBIZ / Big Mamës i ndodhi diçka e papritur në koncert, gratë marrin defin dhe ia thonë këngës (Video)
Big Mamës i ndodhi diçka e papritur në koncert, gratë marrin defin dhe ia thonë këngës (Video)

Big Mamës i ndodhi diçka e papritur në koncert, gratë marrin defin dhe ia thonë këngës (Video)

Këto ditë, artistët tanë kanë qenë të angazhuar me koncerte brenda dhe jashtë vendit.

Me rastin e “Ditës gruas”, performoi edhe këngëtarja Big Mama, e cila përmes rrjeteve sociale ka sjellë pamje nga performanca e saj, shkruan lajmi.net.

 Big Mamës i ndodhi diçka e papritur në koncert, gratë marrin defin dhe ia thonë këngës (Video)

Të pranishme në koncert padyshim që ishin vetëm gjinia femërore, ngase atyre i dedikohej mbrëmja.

Në një moment, derisa këngëtarja ishte në skenë, afrohen disa gra me def dhe ia thonë këngës, kurse Bigi mbetet pa koment.

Këto video, ajo i ka sjellë për fansat në rrjete sociale, ku duke atmosfera në maksimum.

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com March 12, 2018 7:56 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=156064
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Big Mamës i ndodhi diçka e papritur në koncert, gratë marrin defin dhe ia thonë këngës (Video) Big Mamës i ndodhi diçka e papritur në koncert, gratë marrin defin dhe ia thonë këngës (Video)Rating: 4.8

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other