Home / SHOWBIZ / Çka i ndodh fytyrës së Nihanit kur qan? Kështu e kap kamera…
Çka i ndodh fytyrës së Nihanit kur qan? Kështu e kap kamera…

Çka i ndodh fytyrës së Nihanit kur qan? Kështu e kap kamera…

Cilësohet si një ndër femrat më të bukura turke, megjithatë rolet e shumta e kërkojnë edhe të jesh natyrale në skena të tilla si ato emocionale, përcjell ORAinfo.

E pagrimosur dhe duke qarë, Neslihan Atagul shndërrohet në krejt tjetër njeri.

Një foto e shkrepur gjatë momentit kur po xhironin skenën më të dhimbshme të serialit, në fytyrën e Neslihanit janë fryrë pjesët poshtë syve.

Pse i ndodh kjo asaj, kur nuk ndodh në shumicën e personave tjerë.

Për më shumë shikoni si duket ajo!/ORAinfo/

Çka i ndodh fytyrës së Nihanit kur qan? Kështu e kap kamera…
Çka i ndodh fytyrës Nihanit kur qan? Kështu e kap kamera…
Çka i ndodh fytyrës së Nihanit kur qan? Kështu e kap kamera…
Çka i ndodh fytyrës së Nihanit kur qan? Kështu e kap kamera…
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com October 23, 2017 3:05 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=89660
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Çka i ndodh fytyrës së Nihanit kur qan? Kështu e kap kamera… Çka i ndodh fytyrës së Nihanit kur qan? Kështu e kap kamera…Rating: 4.8