Home / SHOWBIZ / ‘Çmendet’ Morena, ‘zhvesh’ pantollonat para pasqyrës…(FOTO)

‘Çmendet’ Morena, ‘zhvesh’ pantollonat para pasqyrës…(FOTO)

‘Çmendet’ Morena, ‘zhvesh’ pantollonat para pasqyrës…(FOTO)Këngëtarja kosovare, Morena Taraku, para pak ditësh realizoi këngën e saj më të re “SHLIF”, e cila u prit mirë nga fansat e saj, .

Ajo është një femër mjaft e bukur dhe atraktive e këtë e dëshmon edhe fakti se ajo para disa vitesh ka qenë Miss Kosova.

Shpesh me postimet e saj në rrjetet sociale di të jetë provokative, e këtë e ka dëshmuar edhe me postimin e fundit, në të cilin shihet para pasqyrës duke treguar format e saj./

‘Çmendet’ Morena, ‘zhvesh’ pantollonat para pasqyrës…(FOTO)

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . ‘Çmendet’ Morena, ‘zhvesh’ pantollonat para pasqyrës…(FOTO) ‘Çmendet’ Morena, ‘zhvesh’ pantollonat para pasqyrës…(FOTO)Rating: 4.8