Home / SHOWBIZ / ‘Çmendet’ Rita Ora, publikon foto duke u depiluar në vaskë!
‘Çmendet’ Rita Ora, publikon foto duke u depiluar në vaskë!

‘Çmendet’ Rita Ora, publikon foto duke u depiluar në vaskë!

Nga Dubai në Kaliforni, nga një fluturim në tjetrin, dhe duket se një gjë e tillë e ka penguar që të fokusohet tek vetja e saj.

Bëhet fjalë për këngëtaren shqiptare, Rita Ora, e cila është gjithë kohën e angazhuar me koncerte, gjë e cila e ka penguar që të kujdeset për veten e saj.

‘Çmendet’ Rita Ora, publikon foto duke u depiluar në vaskë!

Këtë të dielë Rita Ora ka qenë pjesëmarrëse në ceremoninë e Heart Radio Music Awards 2018, ku dorëzoi edhe një çmim.

Dhe pak para eventit Rita ka publikuar disa foto, ku shfaqet e ulur në vaskë me këmbët zbuluar.

‘Çmendet’ Rita Ora, publikon foto duke u depiluar në vaskë!

Krah fotos këngëtarja shkruan: “Pas 16 orësh fluturim nga Dubai, erdha në Heart Radio Music Awards dhe nuk kisha kohë mjaftueshëm për të depiluar këmbët”.

Pak javë më parë Rita publikoi një foto ku shfaqej topless në avion, pasi nga pjesëmarrja në një event i duhej të bëhej gati për një tjetër, në vetëm pak orë në dispozicion.

‘Çmendet’ Rita Ora, publikon foto duke u depiluar në vaskë!‘Çmendet’ Rita Ora, publikon foto duke u depiluar në vaskë!‘Çmendet’ Rita Ora, publikon foto duke u depiluar në vaskë!

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com March 12, 2018 8:26 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=156167
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . ‘Çmendet’ Rita Ora, publikon foto duke u depiluar në vaskë! ‘Çmendet’ Rita Ora, publikon foto duke u depiluar në vaskë!Rating: 4.8