Home / SHOWBIZ / Dafinës i ndodhi diçka e papritur, i bie…
Dafinës i ndodhi diçka e papritur, i bie…

Dafinës i ndodhi diçka e papritur, i bie…

Një artiste shqiptare e cila është rrugës për tu futur në tregun e huaj është edhe Dafina Zeqiri.

Tashmë ajo këto vitet e fundit po jeton në Amerikë ku edhe po angazhohet rreth muzikës, shkruan lajmi.net.

Edhe pse larg nga Kosova, Dafina kujdeset përmes rrjeteve sociale të jetë vazhdimisht afër fansave të saj me postime për çdo gjë që bën.

Dje, asaj i kishte ndodhur diçka e papritur që e mërziti shumë, Dafinës i bie dhëmbi gjë që ndikoi që ajo të kishte edhe dhimbje.

Madje, këngëtarja e ka ruajtur dhëmbin dhe u ka treguar të gjithë fansave atë që i ndodhi

Projekti i fundit nga Dafina është ‘Told Ya’ me të cilën këngë ka marrë mbi 1 milion shikime.

Dafinës i ndodhi diçka e papritur, i bie…
Dafinës i ndodhi diçka e papritur, i bie…
Dafinës i ndodhi diçka e papritur, i bie…
Dafinës i ndodhi diçka e papritur, i bie…
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com October 23, 2017 3:00 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=89625
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Dafinës i ndodhi diçka e papritur, i bie… Dafinës i ndodhi diçka e papritur, i bie…Rating: 4.8