Home / SHOWBIZ / E dëgjuat duke kënduar Leartën në ditëlindjen e babait…Por jo edhe këtë pjesë… (Video)
E dëgjuat duke kënduar Leartën në ditëlindjen e babait…Por jo edhe këtë pjesë… (Video)

E dëgjuat duke kënduar Leartën në ditëlindjen e babait…Por jo edhe këtë pjesë… (Video)

Learta Jakupi është reja e këngëtares së njohur të muzikës popullore, Shyhrete Behlulit, transmeton ORAinfo.

Ajo u bë e njohur për shkak të vjehrrës së saj, dhe tani ka një mori ndjekësish në instagram.

Madje tashmë ka hapur edhe biznesin e saj të ri të cilin e promovon vazhdimisht.

Learta është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshme.

E ditë më parë ajo ka publikuar një pjesë ku shihet duke kënduar në ditëlindjen e babait të saj.

Por, sot ajo ka publikuar edhe një pjesë tjetër ku e ka etiketuar edhe burrin e saj Kushtrimin.

Learta me të vërtetë ka një zë mahnitës…/ORAinfo/

E dëgjuat duke kënduar Leartën në ditëlindjen e babait…Por jo edhe këtë pjesë… (Video)

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com February 19, 2018 6:59 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=150334
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . E dëgjuat duke kënduar Leartën në ditëlindjen e babait…Por jo edhe këtë pjesë… (Video) E dëgjuat duke kënduar Leartën në ditëlindjen e babait…Por jo edhe këtë pjesë… (Video)Rating: 4.8