Home / SHOWBIZ / Dautit nuk do t’i pëlqejë aspak, në këtë gjendje e publikon Lola atë

Dautit nuk do t’i pëlqejë aspak, në këtë gjendje e publikon Lola atë

Dautit nuk do t’i pëlqejë aspak, në këtë gjendje e publikon Lola atë

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Lola Haradinaj është një ndër femrat më të pëlqyera të ekranit.

Ajo ndër të tjera është edhe gruaja e deputetit të AAK-së, Daut Haradinaj, shkruan ORAinfo.

Lola është shumë e bukur dhe atraktive e kjo nuk do shumë kohë për ta kuptuar.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto të Dautit i cili duket paksa i hutuar.

“Jeta jem”- është përshkrimi i Lolës./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com November 14, 2018 8:30 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=368808
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Dautit nuk do t’i pëlqejë aspak, në këtë gjendje e publikon Lola atë Dautit nuk do t’i pëlqejë aspak, në këtë gjendje e publikon Lola atëRating: 4.8